Meer weten? informatie@fondsen.org

Dit zijn de tweede deelnemers van Baas van Morgen 2020!

Wat zijn we trots en blij dat ze meedoen! Hierbij de tweede lijst deelnemers van JINC Baas van Morgen 2020. Zij zullen op 23 januari hun stoel afstaan aan een leerling van de basisschool of het vmbo.

Amersfoort

Beweging 3.0 – Drs. Micha van Akkeren
Gemeente Amersfoort – Fatma Koşer Kaya
Rabobank Amersfoort Eemland
Speer IT – Kees Jonker
Stater – Thera Gerritsen
Translink – Arco Groothedde
Visma | Raet – Debby de Gelder
VolkerWessels Telecom – Wido van der Mast

Delft

Ampelmann – Marcel Luijten
Burgermeester Delft – Marja van Bijsterveldt
Exact – Paul Ramakers
Fox-IT – Erik Ploegmakers
Pieter van Foreest – Diny de Bresser

Den Haag

ADO – Mohammed Hamdi
Arriva – Marijn van de Weijer
Dienst Koninklijk Huis – Marieke Penninga
Gemeente Den Haag – Saskia Bruines
HVP Zorg – Tugba Kaya
Ipse de Bruggen – Andrea van Steensel
Koninklijke Bibliotheek – Lily Knibbeler
Kurhaus Amrath – Anke Dortmans
Ministerie LNV – Jan-Kees Goet
Ministerie OCW – Marjan Hammersma
Ministerie SZW – Tamara van Ark
Ministerie van Defensie – Ank Bijleveld
MN – Norbert Hoogers
PBLQ – Henk de Jong
Provincie Zuid-Holland – Hennie Koet
Rabobank – Richard van Maurik
Respect Zorggroep – Klaas Smilde
Total Nederland – Niels Tap
TUI Nederland – Arjan Kers
Voerman International – Chris de Jong
VRH – Esther Lieben

Leiden

Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) – Bert van Haarlem
Zorg en Zekerheid – Ton van Houten

Rotterdam

Aafje – Peter Ploegsma
Albeda MBO – Gyzlene Zeroual – Kramer
Aliphos Chemie – Annemarie Palm
Allianz – Arthur van Essen
Antes/Parnassia Groep – Bas Molijn
AON – Marc van Nuland
Baas BV – Tiemen Schra
Boskalis
CED – Hans Coffeng
Centrum voor Dienstverlening (CVD) – Inez Basten
CJG Rijnmond – Hans Butselaar
Coca-Cola – Arjanne Hoogstad
Croon Elektrotechniek – Eugène de Roodt
Daan BV – Jeroen van Kooij
De Zellingen – Frida van der Sloot
Deloitte (Foundation) – Hans Honig
DSW Zorgverzekeraar – Aad de Groot
Era Contours – Jeroen Heijdra
Euro-Caps – Pieter Brokx
Gemeente Rotterdam – Said Kasmi
Gemeente Schiedam – Patricia van Aaken
Gemeente Vlaardingen – Bart Bikkers
Gemeente Vlaardingen – Jacky Silos
Groosman – Mark Siebers
Havensteder – Bart Kesselaar
Havensteder – Henk Rotgans
Havensteder – Karin Ormel
Heijmans Vastgoed – Lonneke Zuijdwijk
HelloPrint – Hans Scheffer
Humankind – Pepijn Djelân
Intermax – Ludo Baauw
Koninklijke Auris Groep – Tijs van der Wielen
Laurens Antonius Binnenweg – Hans Huizer
Maersk – Gary Jeffreys
Mammoet – Wouter van Noort
Middin – Nely de Munnik
Nauta Dutilh – Petra Zijp
Ploum Advocaten – Rutger Ploum
Politie Rotterdam
Raad van Advies/ Hogeschool Den Haag – Han Biemans
Raad van Advies/Gemeente Rotterdam – Vera Bauman
Raad van Advies/Rekenkamer – Paul Hofstra
Rabobank – Desiree Verdaasdonk
Robeco – Mark den Hollander
Rotterdam Partners – Wilbert Lek
Rotterdam The Hague Airport – Desiree Breedveld
Sana Commerce (ISM E-Group) – Michiel Schipperus
Sint Fransciscus Gasthuis – Mark Jansen
Smits Vastgoedzorg – Hans van der Krogt
Sportbedrijf Rotterdam – Ronald van Ombergen
Stedin – Danny Benima
Stroomopwaarts – Desiree Curfs
SWK-Groep – Annemiek de Jong
SWK-Groep – Chris van Tongeren
SWK-Groep – Edgar Kannekens
SWK-Groep – Lisette van Os
SWK-Groep – Paul Audenaert
Volker Staal en Funderingen – Laurent van Mansveld
Vopak (WeConnect Foundation)
WeAreYou – Mark Snijders
Woonbron – Zakaria El-Khetabi
Woonstad – Jenny Vermeeren
Youfone – Valentijn Rensing
Zadkine – MBO Phillipe Raets

Utrecht

Avanade – Sebo Wijnberg
Burgersdijk – Makelaars Edwin Kotkamp
Foot Locker – Marije Knijnenburg
Gemeente Utrecht – Gabrielle Haanen, Anke Klein en Klaas Verschuure
GGD – Nicolette Rigter
GPI Tanks – Arno Rodenburg
ICM – Harrie-Peter Roefs
Jaarbeurs – Albert Arp
Jacobs Douwe Egberts – John Brands
Mensely – Yvette Scheffer
Movir – Yoram Schwarz
Ordina – Annemieke den Otter
Portaal – Dirk Jan van der Zeep
Rijkswaterstaat – Anke Zuidema
Spoorwegmuseum – Nicole Kuppens
Strukton – Evert Lemmen
VodafoneZiggo – Jeroen Hoencamp
VSBfonds Bernt – Schneiders

Dit zijn de eerste deelnemers van Baas van Morgen 2020!

JINC Baas van Morgen

Het bericht Dit zijn de tweede deelnemers van Baas van Morgen 2020! verscheen eerst op JINC.

Categorieen

Fondsen.org
Strandplevier 23
2201 XJ Noordwijk
informatie@fondsen.org
KvK 34160633