Dit zijn de eerste deelnemers van Baas van Morgen 2020!

Deelnemers_website1-875x583.png

Wat zijn we trots en blij dat ze meedoen! Hierbij de eerste deelnemers van JINC Baas van Morgen 2020. Zij zullen op 23 januari hun stoel afstaan aan een leerling van de basisschool of het vmbo.

Amsterdam

Accenture – Irine Gaasbeek
Agility – Raymond van den Hoogen
Allen & Overy – Brechje van der Velden
Apollo Hotel – Alexander Kluit
Atalmedial – Peter Kamsteeg
BMW Mini Amsterdam – Vincent Priem
Boer & Croon – Mariska Seijsener
Conscious Hotel – Marco Lemmers
Continu – Marlon Woudstra
Cordaan – Godfried Barnasconi
De Alliantie – Eddo Rats
DeLaMar – Andreas Fleischmann
DHL Express – Kees de Lange
Eden Hotels – León Dijkstra
Effectory – Christian de Waard
G4S – Guido Zennemers
Gartner Consulting – Thijs van Koppen
Gemeente Amsterdam – Femke Halsema
Gemeente Amsterdam Stadsdeel Zuidoost – Tanja Jadnanansing
GVB – Koen Beeckmans
Hearst – Luc van Os
IBM – Vincent Visser
ING – Rudolf Molkenboer
ITA – Margreet Wieringa
JINC – Daniël Roos
Jones Lang LaSalle – Jac Bressers
Kennedy Van der Laan – Joost Linnemann
KPMG – Caroline Tervoort
Landelijk Kantoor Douane – Nanette van Schelven
Loyens&Loeff – Patrick van Oppen
Mazars – Eric Klein Hesseling
MOC ’t Kabouterhuis – Lilian Tham
MPG – Jeroen Zwinkels
MUFG – Mark Selles
Nationale Postcode Loterij – Dorine Manson
OLVG – Maurice van den Bosch
Pathé – Jacques Hoendervangers
Pon – Charles Amkreutz
Port of Amsterdam – Koen Overtoom
PwC – Renate de Lange-Snijders
Rabobank Amsterdam – Barbara Baarsma
Sanquin – Daphne Thijssen-Timmer
Shell Technology Centre Amsterdam – Andreas Nowak
Simyo – Bart van den Berg
Squla – Serge Bueters
Stichting DOEN – Anneke Sipkens
TomTom – Harold Goddijn
Transavia – Michiel van Boven
Turner & Townsend – Astrid Boumans
UPD – Jeroen van Schreven
Van der Valk – Thymen en Lucie Simons-Luiten
Van Gogh – Adriaan Donzelman
Van Lanschot en Kempen – Richard Bruens
ViaCom – Maurice Hols
Waterschap Amstel, Gooi en Vecht – Peter Smit
WePayPeople – Julius Kousbroek
Wessanen – Christophe Barnouin
Wieden+Kennedy – Peter Mijnen
Willis Towers Watson – Angel Hoover
Woonstichting De Key – Leon Bobbe
WPG Kindermedia – Dieneke Kuijpers
Ziggodome – Irene Peters
Zorginstituut Nederland – Dr. J. Wijma

Flevoland

Agora Theater – Richard Wijnveld
Almere City FC – John Bes
Ansul Brandbeveiliging – Erik van Ekeris
Apollo Hotels – Sander Kiezebrink
Ballast Nedam – Martijn Smitt
Bun Supermarkten – Johan Jacobsen
City Marketing Lelystad – Barry Porsius
Coloriet – Aukje Reinders
Flevoziekenhuis – Edo Schubert
Icare – Foke Sweers
InteraktContour – Jan van Kampen
IW Noord, Oost & Flevoland – Erik Nijhof
Keolis – Frank Janssen
KFC Lelystad – Johan Tijink
Lelystad Airport – Hanne Buis
MBO College Flevoland – Marjan van duist
Pon – Charles Amkreutz
Provincie Flevoland – Leen Verbeek
Rabobank Almere – Ferry Huurman
Rabobank Flevoland – Stefan Lohuis
Specto Aerospace – Jeroen Mast
Staples – Tom Groffils
SVOL – Barry Lommen
Tomingroep – Maurice Elstrodt
TriadeVitree – Paul van der Linden / Afien Spreen
Ultimum – Rodrigo Soto Escamilla
Vlint/Vilton – Bert van den Brink
Voiceworks – Terry Auriks
Waterschap Zuiderzeeland – Wouter Slob

Groningen

Groninger Museum – Andreas Blühm
Voys – Mark Vletter

Kennemerland

Action – Tjeerd Bartels
BK ingenieurs – Ronald Kaasenbrood
Dopper – Merijn Everaarts
Gemeente Haarlemmermeer – Marjolein Steffens – van de Water
KVSA – Florian Vreeburg
Meerlanden – Angeline Kierkels
Olympia – Dimitri Yocarini en Susan Swarte
Pré Wonen – Anke Huntjens
RIGO VERFFABRIEK bv – Machiel van Westerhoven
Rijkswaterstaat West-Nederland Noord – Nienke Bagchus
Spaarne Gasthuis – Ivo van Schaik
Workrate – Jop Wolff
Zorgbalans – Tamara Pieterse

Leeuwarden

Arriva – Anne Hettinga
Arriva – Milfred Hart
De Friesland – Steven Hofenk
Elkien – Harro Eppinga en Leonard Boers
Fries Sociaal Planbureau – Ingrid van de Vegte
Friesland College – Zahra Mousazadeh
FrieslandCampina – Peter Beemsterboer
Gemeente Leeuwarden – Sybrand Buma
Lodema Elektrotechniek – René Tuinenga
MCS B.V. – Willem van der Ark
Medisch Centrum Leeuwarden – Patrick Vink
MF Uitzendbureau – Marcel Dol
Natuurmuseum Fryslân – Tom van Slooten
Omrop Fryslân – Nina Hiddema
Oreel – Sytse Oreel
PCBO – Hans Greidanus
Proloog – Albert Helder
Rabobank – Jelmer Algra en Arjo Kamp
SC Cambuur – Ard de Graaf
VDL Bus Heerenveen – Ietze van der Meer
Vliegbasis Leeuwarden – Arnoud Stallman
YFK – Eva van Leeuwen

JINC Baas van Morgen

Het bericht Dit zijn de eerste deelnemers van Baas van Morgen 2020! verscheen eerst op JINC.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

MEER NIEUWSBERICHTEN