Dit is de derde groep deelnemers aan Baas van Morgen 2020!

Dit-zijn-de-deelnemers-3-1-875x583.png

Wat zijn we trots en blij dat ze meedoen! Hierbij de derde en laatste lijst deelnemers van JINC Baas van Morgen 2020. Zij zullen op 23 januari hun stoel afstaan aan een leerling van de basisschool of het vmbo.

Arnhem

Antonio Shining Places – Toni Iniguez
Burgermeester Arnhem – Ahmed Marcouch
Cito – Anneke Blok
Ew Facility Services – Bas Cornelissen
Musis & Stadstheater – Hans Verbugt
Pleyade – Floor de Vroome
Rabobank Arnhem – Jan Ummenthum
Rijnstate – Hans Schoo
Scalabor – Marcel Hielkema

Breda

Amphia Ziekenhuis – Christianne Lennards
Dazure – Odette Bakker
NAC – Luuc Eisenga
One Fine Day Holding BV – Marijn van Dijke
Scania – Janko van der Baan
Surplus, Hotel Merlinde – Yvette Ligtvoet

Oost-Brabant

Archipel Zorggroep – Katinka van Boxtel
Arriva – Jan Pieter Been
BrabantWonen – Rob Bogaarts en Stephan Kunkels
CINOP – Eline van der Net
CSU – Suzan Stadhouders
DAF Trucks – Harry Wolters
DELA – Edzo Doeve
Ergon – Yvonne van Mierlo
Gemeente Den Bosch – Jack Mikkers
Gemeente Eindhoven – Rik Thijs
Hazenberg Bouw – Boudewijn de Bont
Het ED – John van den Oetelaar
Kanteel – Ghislaine Fonteijn
Markteffect – Joris Schellekens
NXP – Guido Dierick
Philips – Hans de Jong
Provincie Noord-Brabant – Marcel van Bijnen
Sint Annaklooster – Anita Schavemaker
Sioux – Leon Giesen
thuis – Luc Severijnen
TomTom – Hans Aerts
Trudo – Theo van Kroonenburg
Woonstichting JOOST – Rob Dekker
Zayaz – Saskia Leferink
ZuidZorg – Charles Laurey & Thieu Smeets

Tilburg

Bibliotheek Midden-Brabant – Peter Kok
Fabory – Nico Kuipers
Willem II – Martin van Geel
WonenBreburg – Caroline Timmermans

Zaanstad

Albert Heijn – Sonja Boelhouwer
Gemeente Zaanstad – Jan Hamming
Louis Reyners – Hans Gitsel
Parteon – Harry Platte
Primark – Kevin Tulip
Rabobank Zaanstreek – Ariënne Kooter
Regio College – Ramon Baijens en Micha Leummens
Zuiver – Pieter Hogenhout

Zuid-Limburg

Accenture – Sjoerd Daniels/Dan Bruno
APG – Francine van Dierendonck
Arriva – Michiel Cusell
Bouwbedrijven Jongen – Jack Corten
Conclusion – Marco Bosma
DynaGroup – Niels de Boer
Engie Services Zuid B.V. – Burney Kreugel
Gemeente Heerlen – Jordy Clemens
Gemeente Landgraaf – Alex Schiffelers
Medtronic -Frank Schaapveld
Obvion – Carlo van Kemenade
Provincie Limburg – Theo Bovens
Rabobank Zuid-Limburg – Pascal Vandermeulen
RSM Heerlen/Limburg – Leo van Wersch

Dit zijn de tweede deelnemers van Baas van Morgen 2020!

Dit zijn de eerste deelnemers van Baas van Morgen 2020!

JINC Baas van Morgen

Het bericht Dit is de derde groep deelnemers aan Baas van Morgen 2020! verscheen eerst op JINC.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

MEER NIEUWSBERICHTEN